Сотрудничество между ТОО “QazTehna” и Карагандинским Университетом Казпотребсоюза

23.02.22 Завод ТОО “QazTehna” посетила делегация Карагандинского Университета Казпотребсоюза. В ходе визита для гостей была проведена ознакомительная экскурсия по цехам предприятия, после которой состоялось совещание в ходе которого, были обсуждены вопросы сотрудничества по организации практик студентов КарУ Казпотребсоюза и внедрения системы дуального обучения на предприятии.

23.02.22 Қазтұтынуодағы Қарағанды университетінің делегациясы «QazTehna» ЖШС зауытына ресми сапармен келдi. Сапар барысында қонақтарға кәсіпорынның цехтарымен таныстыру экскурсиясы ұйымдастырылды, одан кейін кездесу өтті. Кездесудiң барысында Қазтұтынуодағы ҚарУ студенттерінің практика өтуін ұйымдастыру және кәсіпорында дуальды оқыту жүйесін енгізу бойынша ынтымақтастық мәселелері талқыланды.