Сотрудничество между ТОО «QazTehna» и НАО Карагандинский Технический Университет имени А. С. Сагинова

01.02.22 года в рамках работы Корпоративного Университета по реализации соглашений между ТОО «QazTehna» и НАО Карагандинский Технический Университет была организована экскурсия по предприятию, а также проведена встреча. Итогами встречи стали договорённости по следующим пунктам:
1. Открытие филиала объединённой кафедры ВУЗа на базе ТОО «QazTehna»;
2. Внедрение дуальной системы обучения;
3. Прохождение производственных и преддипломных практик студентами ВУЗа на базе ТОО «QazTehna»;
4. Проведение выездных ознакомительных встреч со студентами выпускных курсов;
5. Совместная работа по разработке Рабочих Учебных Планов ВУЗа, отвечающих потребностям ТОО «QazTehna»;
6. Открытие специализированной аудитории ТОО “QazTehna” на базе КарТУ;
7. Создание Дорожной Карты на 2022-2026 г. г. по реализации соглашений между ТОО “QazTehna” и НАО КарТУ к Меморандуму о сотрудничестве.

01.02.22 Корпоративтік университеттің «QazTehna» ЖШС мен НАО Қарағанды техникалық университеті арасындағы келісімдерді орындау бойынша жұмысы аясында кәсіпорынға экскурсия ұйымдастырылып, кездесу өткізілді. Кездесу нәтижесінде келесі мәселелер бойынша уағдаластыққа қол жеткізілді:
1. «QazTehna» ЖШС базасында университеттің біріккен кафедрасының филиалын ашу;
2. Дуальды оқыту жүйесін енгізу;
3. «QazTehna» ЖШС базасында университет студенттерінің өндірістік және диплом алдындағы тәжіриби практикаларды өтуі;
4. Соңғы курс студенттерімен таныстыру кездесулерін өткізу;
5. QazTehna ЖШС қажеттіліктерін қанағаттандыратын университеттің Жұмыс оқу жоспарларын әзірлеу бойынша бірлескен жұмыс;
6. ҚарТУ базасында QazTehna ЖШС мамандандырылған аудиториясын ашу;
7. «QazTehna» ЖШС мен «ҚарТУ» арасындағы ынтымақтастық туралы меморандумға келісімдерді іске асыру бойынша 2022-2026 жылдарға арналған Жол картасын құрастыру.